Jeśli ciężkie warunki pracy, na przykład wilgoć lub błoto, dają się we znaki twoim butom, warto poważnie rozważyć zakup profesjonalnych butów roboczych firmy Jalas.

Jest to fińska firma z tradycjami sięgającymi początku dwudziestego wieku (została założona już w 1916 roku). Obuwie produkowane przez Jalas od dziesiątek lat charakteryzuje się nieziemską jakością, która zapewnia bezpieczeństwo i komfort. Czy boisz się urazów stóp i dolnej części nóg? Czy lubisz spacerować w trudnych warunkach terenowych Jeśli kupisz buty robocze Jalas, będziesz pewna, że Twoje stopy i nogi nie ucierpią; obuwie tej firmy jest zgodne z wszystkimi normami BHP. Liczne wzmocnienia i solidna konstrukcja – te cechy powodują, że obuwie Jalas jest nie do zdarcia. Nie musisz się więcej martwić: ani podeszwa, ani górna część butów nie zostanie uszkodzona, gdy będziesz w pracy.

Buty robocze Jalas damskie – bezpiecznie w pracy

Buty robocze Jalas damskie – dlaczego warto zamówić u nas?

Hurtownia elektrotechniczna Tesla to firma, która specjalizuje się między innymi w odzieży ochronnej, w tym także w butach roboczych. Prowadzimy zarówno stacjonarny sklep (Końskie w województwie świętokrzyskim), jak również rozbudowaną sprzedaż internetową z szybką dostawą prosto do domu. Jesteśmy doświadczonymi profesjonalistami w branży ochrony osobistej i artykułów BHP, dostarczamy klientom produkty najwyższej jakości, o czym świadczą omawiane w tym artykule buty robocze Jalas.

Gorąco zachęcamy do obejrzenia naszej strony internetowej: buty robocze jalas damskie to tylko wycinek naszej oferty. Znajdą tam Państwo na przykład odzież ochronną: dla ratowników, dla spawaczy, dla pilarzy, dla dekarzy, kamizelki ostrzegawcze i wiele innych. W ofercie mamy też tak ważne rzeczy dla bezpieczeństwa jak gaśnice przeciwpożarowe i pasy do pracy w podparciu. Każdy produkt jest dokładnie opisany i sfotografowany. Zapraszamy!