Kiedy próbujesz wypromować biznes, bardzo ważne jest, abyś spróbował wykorzystać wszystkie dostępne kanały.

Wiele osób zaniedbuje niektóre kanały z powodu strachu lub nieznanego. Chociaż marketing wideo może nie być czymś, o czym dużo wiesz, ten artykuł pokaże Ci, jak włączyć go do swojego biznesplanu.Jeśli jesteś zbyt nieśmiały, aby pokazać swoją twarz na ekranie, spróbuj użyć czegoś takiego jak Historie o wyszukiwaniu Google, aby Ci pomóc. Jest to dobry sposób na pokazanie użytkownikom wszystkich istotnych informacji, których potrzebujesz, bez martwienia się o to, że musisz pokazać wszystkim swoją twarz.Ludzie uwielbiają filmy instruktażowe, więc ważne jest, aby z nich korzystać, jeśli możesz. Prowadzenie ludzi, jak wykonać określone zadanie, z jasnymi i precyzyjnymi krokami, najprawdopodobniej zapewni Ci więcej widzów. Ludzie naprawdę doceniają to, że kroki są tak proste i łatwe, jak to tylko możliwe.Świetnym sposobem na uatrakcyjnienie oglądania filmów jest posiadanie w nich więcej niż jednej osoby. Porozmawiaj z ekspertem lub po prostu przyprowadź ze sobą kogoś, kogo oglądanie jest zabawne. Im bardziej zabawni są ludzie na filmie, tym większe prawdopodobieństwo, że widzowie zaakceptują to, co zostało powiedziane.Staraj się być szczery i prawdziwy w swoich filmach. Jeśli film nie jest profesjonalnym filmem, nie ma nic złego w niedoskonałości. Przećwicz swój materiał przed strzelaniem, a następnie idź do niego. Nie musisz się martwić o edycję każdej drobnej niedoskonałości, ponieważ ludzie zobaczą, że jesteś uczciwy i że mogą się z tobą utożsamiać. Po prostu skup się na przekazaniu wiadomości w jasny i zwięzły sposób.Skrypt „goobyes” i „hello” do filmów. Przedstaw się i powiedz coś o swojej firmie na początku filmu. Na koniec przypomnij im, kim jesteś i dołącz wezwanie do działania.Wykorzystaj marketing wideo, aby zdobyć więcej obserwujących. Proste strategie dla lepszych strategii marketingu wideo

Można to osiągnąć, proponując rozdanie czegoś takiego jak e-book lub esej dla każdego, kto udostępni Twój film innej osobie i tej osobie, która zapisuje się na Twój biuletyn.

E-książki i artykuły to bardzo opłacalny sposób na przyciągnięcie ruchu do Twojej witryny.Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z marketingiem wideo, zdobądź wideo tak szybko, jak to możliwe. Uczenie się wskazówek i technik oraz uczenie się teorii i planowania jest dobre. Jednak nie ma bardziej skutecznego nauczyciela niż próba i błąd. Przygotuj swój pierwszy film, a dużo się nauczysz.Upewnij się, że udostępniasz swoje filmy! Wyślij e-mail do znajomych i krewnych. Dodaj w swojej witrynie post na blogu, który to omawia. Możesz nawet wysłać informację o tym pocztą do obecnych klientów. Opublikuj go we wszystkich sieciach społecznościowych. Rozpowszechnianie wiadomości!Jeśli będziesz przesyłać film na YouTube, pamiętaj, że może być konieczne uważne monitorowanie i moderowanie komentarzy użytkowników. Wielu widzów wykorzystuje komentarze innych do formułowania własnych opinii o klipie, a oglądanie obraźliwych, negatywnych lub spamujących komentarzy może oznaczać katastrofę dla Twojej kampanii. Jeśli jesteś zbyt zajęty, aby nadążyć za komentarzami użytkowników i otrzymujesz dużo spamu lub negatywnych opinii, możesz po prostu wyłączyć komentarze i całkowicie je zatrzymać.Teraz, gdy masz więcej informacji na temat marketingu wideo i jego działania, powinieneś czuć się pewniej, że potrafisz sprawić, by działał dla Ciebie. Chociaż na początku może to być nieco onieśmielające, z czasem powinno stać się stałą częścią wszystkich wdrażanych planów marketingowych. Nie zniechęcaj się, jeśli zajmie ci trochę czasu, aby dostać się na szczyt swojej gry.