Ludzie myślą o dwóch rzeczach, kiedy zauważają białe zęby.

Po pierwsze, że osoba jest zdrowa. Po drugie, że właścicielka ma piękny uśmiech. Oczywiście zależy Ci na tym, aby wyglądać i czuć się tak dobrze, jak to tylko możliwe! Znajdziesz tu kluczowe wskazówki i taktyki, które pomogą wybielić Twoje piękne zęby. Wypróbuj te wskazówki, aby uzyskać jaśniejszy uśmiech.Wypłucz usta 1% nadtlenkiem wodoru. Paski z nadtlenkiem wodoru są drogie w zakupie i drażnią zęby. Trzymaj nadtlenek w ustach przez co najmniej minutę i uważaj, aby nie połknąć nadmiernej ilości roztworu. Kontynuuj mycie zębów.Staraj się nie pić wody zawierającej fluor ani nie używaj pasty do zębów, która go zawiera. Wbrew powszechnemu przekonaniu, że jest dobry dla zębów, wykazano, że ma działanie przebarwiające! Inne kraje wspólnie zakazały używania go w wodzie z powodu niebezpieczeństw.Picie dużej ilości wody pomoże w wybielaniu zębów. Picie odpowiedniej ilości wody spowoduje wypłukanie ust, zapobiegając powstawaniu plam na zębach. Powinieneś pić wodę podczas jedzenia i po jedzeniu.Próbując wybielić zęby, używaj pasty przeznaczonej specjalnie do wybielania zębów. Te pasty do zębów wykorzystują nadtlenki, które działają jako środek wybielający zęby. Pamiętaj, aby spojrzeć na ilość nadtlenku w paście do zębów, zwykle stężenie wynosi od dziesięciu do dwudziestu procent. Wskazówki, które pomogą Ci wydobyć najlepszy uśmiech

Wybierz produkt pośrodku, a jeśli twoje zęby tolerują pastę do zębów (a chcesz bardziej efektywnego wybielania), wybierz pastę z 20% nadtlenkiem.Większość palaczy już wie, że palenie powoduje, że ich zęby są matowe i przebarwione.

Palaczom zawsze będzie znacznie trudniej wybielić zęby niż osobom niepalącym. Rzucenie palenia drastycznie poprawi kolor Twoich zębów. Nie wspominając o tym, że niepalenie jest po prostu lepsze dla twojego zdrowia.Przed podjęciem jakichkolwiek projektów wybielania w domu skonsultuj się ze swoim dentystą w sprawie zębów. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z dziąsłami lub ubytkami, metody wybielania kupowane bez recepty mogą mieć negatywny wpływ na jamę ustną. Powiedz swojemu dentyście, co chcesz wypróbować, i poproś o zielone światło przed kontynuowaniem.Stosując bez recepty produkty do wybielania zębów, upewnij się, że dokładnie przestrzegasz instrukcji. Niektóre osoby mogą próbować pozostawić paski lub żele na zębach dłużej niż jest to zalecane, aby poprawić lub przyspieszyć wyniki. Może to powodować podrażnienie dziąseł i powodować stan zapalny. Trzymaj się wskazówek i ćwicz cierpliwość.Chociaż mycie zębów jakimś wybielaczem do zębów może być trochę korzystne, nie będzie w stanie rozjaśnić uśmiechu o więcej niż stopień lub dwa. Aby naprawdę poprawić wybielanie, będziesz musiał znaleźć bardziej agresywny program, który zajmie się problemem przebarwień.Jeśli pijesz coś, co plami zęby, np. wino lub sok żurawinowy, upewnij się, że pijesz to przez słomkę. Słomka pomoże zapobiec przywieraniu płynów do szkliwa, powodując powstawanie plam. Upewnij się, że po zabiegu nadal myjesz zęby, aby upewnić się, że cały materiał powodujący przebarwienia zniknął.Unikaj używania pasty do zębów i wody pitnej, która została potraktowana fluorem. Chociaż Stany Zjednoczone nadal na to pozwalają, wiele innych krajów faktycznie zakazało uzdatniania wody pitnej fluorem ze względu na nieznane potencjalne zagrożenia, jakie może on powodować. Ostatnie badania wykazały, że fluor może w rzeczywistości odbarwiać lub przebarwiać zęby.Ten artykuł pomoże Ci wybrać najlepszą dla Ciebie kurację wybielającą zęby. Nie ma wątpliwości, że każdy chciałby wyglądać i czuć się jak najlepiej. Ciesz się nowym uśmiechem!