Kupując proszek o prania, zawsze sprawdzaj instrukcje na etykiecie produktu, aby zrozumieć właściwy sposób jego użycia.

Ponadto użycie odpowiedniej ilości detergentu pomaga osiągnąć lepsze wyniki prania. Zależy to oczywiście od wielkości wsadu, trybu prania, temperatury, a także od rodzaju tkaniny. Jeśli używasz w nadmiarze detergentu w proszku, może on pozostawiać resztki osadu na ubraniach nawet po praniu. Jeśli użyjesz mniej detergentu, niż zleca producent, twoje ubrania mogą nie zostać odpowiednio wyczyszczone.

Czysta, bezpieczna i świeża odzież wyprana w wysokiej jakości proszku

Hurtownia chemii niemieckiej posiada wysokiej jakości środki czystości

Największą zaletą proszków do prania jest to, że z łatwością usuwają trudne plamy. Nie ma znaczenia, czy pierzesz ubrania w pralce, czy ręcznie, proszki działają na plamę i pomagają z łatwością je usunąć. Dzięki dobrej jakości detergentowi i odpowiedniej metodzie prania możesz z łatwością nadać swoim ubraniom długą żywotność. Do usuwania plam najlepiej nadają się proszki i w większości przypadków mogą to zrobić lepiej niż detergenty w płynie. Proszki zwykle działają lepiej na świeższe plamy, ale również radzą sobie z trudniejszymi i starszymi plamami. Proszki nie są tak dobre jak płyny, jeśli chodzi o delikatne pranie i biel, ale nie jest to regułą, jeśli trzymasz się najlepszych proszków do prania.

Zaletą proszków do prania jest to, że można je zamienić w płyn poprzez rozpuszczenie w ciepłej wodzie, więc jest to znacznie bardziej elastyczna opcja niż płynny detergent, który niekoniecznie nadaje się do prania ręcznego. Płynny detergent nie jest tak dobry w usuwaniu plam, ale można go używać jako wstępnego odplamiacza do usuwania plam, jeśli pralka ma funkcję prania wstępnego. Płyny do prania są znacznie lepsze w czyszczeniu delikatnych i białych tkanin i ogólnie mają mniejszy wpływ na środowisko. Płyny są świetne, jeśli masz lekko brudne ubrania bez ciężkich plam i mają tendencję do pozostawiania mniej białych śladów na ubraniach, jak niektóre z tańszych marek proszków do prania.

Jeśli szukasz wysokiej jakości detergentów do prania, kosmetyków i środków czystości, hurtownia chemii niemieckiej może zaoferować takie produkty w korzystnej cenie. Z pewnością z takiej oferty mogą skorzystać firmy sprzątające czy z branży gastronomicznej lub hotele.