Chrzest to wyjątkowa okazja do świętowania dla całej rodziny.

Mimo że dzieci są zazwyczaj zbyt małe, aby pamiętać to doświadczenie, rodzice chrzestni i inni członkowie rodziny oraz przyjaciele mogą dać im prezenty, które upamiętnią to doświadczenie i pomogą im żyć i uczyć się wiary w nadchodzących latach. Dziecku można podarować krzyżyk lub medalik, może to być również pierwszy różaniec, można takie dewocjonalia spersonalizować imieniem dziecka i datą chrztu. Oczywiście upominki nie zawsze muszą być religijne. Dodaj wyjątkowy akcent do swojego prezentu z okazji chrztu dziecka, personalizując prezent grawerem lub haftem.

Prezenty nie tylko z okazji przyjęcia chrztu

Wybierz oryginalny prezent spersonalizowany grawerowaniem

Wyjątkowym prezentem na chrzest dziecka będzie spersonalizowane pudełko na pamiątki, można na nim wygrawerować imię dziecka i datę chrztu oraz specjalne życzenia. Dziecko może przechowywać w drewnianej skrzynce specjalne zdjęcia i pamiątki z dnia chrztu i nie tylko. Jeśli jesteś rodzicem chrzestnym dziecka lub jesteś mu szczególnie bliski, możesz co roku wysłać mały prezent lub list, aby umieścić go w takim wyjątkowym pudełku. Można również dla malucha kupić drewniany lub srebrny krzyżyk do powieszenia nad łóżeczkiem, albo grawerowane sztućce wielkością dopasowane do małych dziecięcych rączek.

Dużą popularnością cieszą się również jako upominki kasetki na biżuterię i skarbonki na pierwsze pieniądze. Są one odpowiednie zarówno dla chłopców jak i dziewczynek, można je również spersonalizować imieniem dziecka, datą, czy życzeniami. Szkatułki mogą być również wielopoziomowe, i posłużą dziecku do przechowywania biżuterii, pamiątek czy innych drobnych skarbów. Takie pojemniki mogą mieć różne zabawne kształty, które spodobają się zarówno dzieciom, jak i rodzicom. Możemy również zakupić łyżeczki do karmienia lub sztućce dziecięce grawerowane, co z pewnością będzie oryginalnym i osobistym prezentem.

Jeśli chcesz kupić sztućce spersonalizowane grawerem, zajrzyj na stronę https://republikalyzeczek.pl/. Znajdziesz tam wiele rodzajów sztućców i łyżeczek, które można wygrawerować na zamówienie. Taki upominek będzie odpowiedni nie tylko na chrzest czy komunię, ale również na ślub, imieniny, z okazji urodzin, Dnia Matki, na Dzień Babci, rocznicę ślubu i wiele innych uroczystości.