Współczesne bezrękawniki męskie to uniwersalne elementy garderoby, które pozwalają na stworzenie stylizacji o rozmaitym charakterze. Szeroka gama dostępnych kolorów i fasonów decyduje o tym, że znalezienie opcji dopasowanej do naszego stylu staje się wyjątkowo proste. Bezrękawnik męski może z powodzeniem zastępować tradycyjne bluzy, kardigany, a nawet cieplejsze okrycia wierzchnie. Stonowane barwy takie jak czerń, beż czy szarość pasują znakomicie do różnorodnych części outfitu stanowiąc idealną opcję dla mężczyzn, którzy nie śledzą aktualnych trendów, lecz mimo wszystko chcą wyglądać modnie i schludnie.

Wykorzystaj bezrękawnik męski w eleganckiej stylizacji

Bez dwóch zdań, jednym z popularniejszych wariantów stylizacyjnych wykorzystujących bezrękawnik męski jest połączenie go z tradycyjną koszulą. W przypadku wyjątkowych uroczystości zaleca się dołożenie krawata, dzięki któremu nasz outfit będzie prezentował się elegancko i profesjonalnie. Niezależnie od tego czy chodzi o spotkanie biznesowe, prezentację czy oficjalne przyjęcie, takie zestawienie okaże się strzałem w dziesiątkę. Świetny look uzyskasz komponując elementy garderoby na zasadzie kontrastu. Jaśniejsza koszula będzie wyglądać znakomicie z ciemniejszym bezrękawnikiem tworząc spójność całość. Harmonia stylizacji nie zostanie zachwiana nawet jeśli dołożymy do niej chinosy oraz sportowe buty.

Jeśli zależy Ci na zachowaniu eleganckiej prezencji, lecz mimo wszystko koszula wydaje Ci się zbyt formalna dla Twojego bezrękawnika, postaw na klasyczny golf z wysokim kołnierzem.

Takie połączenie rekomendujemy na nieco chłodniejsze dni, lecz warto pamiętać, że obecność guzików pozwala na błyskawiczne dostosowanie stylizacji zarówno do panujących warunków, jak i naszego nastroju oraz okazji.

Bezrękawnik męski w strojach nieformalnych

Właściwie skomponowany bezrękawnik męski to także świetna opcja w zakresie codziennych stylizacji, w których niezbędny jest szyk z dużą dozą swobody. Łącząc go z koszulką longsleeve uzyskasz ciekawy outfit utrzymany w stylu vintage, który pozwoli Ci cieszyć się nienagannym stylem każdego dnia. Ciekawym połączeniem okaże się również sportowa marynarka reprezentująca fason slim. W stylizacjach casualowych lepiej sprawdzą się modele z mniejszym dekoltem, gdyż nie muszą one eksponować pozostałych elementów garderoby takich jak koszula oraz krawat.