W obecnych czasach zakupy w internecie stały się normą. W zasadzie wszystko, co można kupić w sklepach stacjonarnych, jest również dostępne on-line. Jednym z najbardziej znanych, liczących się na rynku i sprawdzonych dostawców w swojej kategorii jest Zalando. W ostatnim czasie niezwykle popularna staje się marka Zalando Lounge. Co to jest i jakie są jej atuty?

Na początku swojej działalności platforma Zalando oferowała buty, później za pośrednictwem Zalando, można było kupić akcesoria modowe i inne artykuły.
Kiedy na rynku e-commerce zaczęły pojawiać się tak zwane kluby zakupowe, Zalando otworzyło własny klub o nazwie Zalando Lounge.

Co to jest Zalando Lounge jak działa?

Kluby zakupowe, takie jak Zalando Lounge, to specjalne sklepy internetowe, w których dostawcy znanych marek sprzedają swoje produkty po szczególnie niskich cenach – podobnie jak w przypadku sprzedaży fabrycznej.

Zalando Lounge działa w internecie od marca 2010 r. Stało się jednym z najbardziej utytułowanych klubów zakupowych w Europie. Już na początku 2018 r. miało 15 milionów zarejestrowanych członków, których cały czas przybywa.
Kwintesencją klubu jest to, że członkowie mają dostęp do codziennie zmieniających się i ograniczonych czasowo ofert z obszaru marek luksusowych i lifestyle’owych.
Asortyment obejmuje ponad 2500 marek, na które składają się odzież, buty, bielizna i dodatki, artykuły sportowe i szeroki wybór akcesoriów gospodarstwa domowego i tekstyliów. Dzięki temu klubowicze otrzymują towary z rabatem do 75% (w porównaniu do cen detalicznych rekomendowanych przez producentów). Oferty są widoczne wyłącznie dla członków i są dostępne tylko przez krótki czas. Przy odrobinie szczęścia można zdobyć prawdziwe okazje i sporo zaoszczędzić.

Jak korzystać z Zalando Lounge?

Członkostwo jest całkowicie bezpłatne i wymaga jedynie krótkiej rejestracji (wystarczą dane osobowe oraz adres e-mail).
Po wpisaniu adresu e-mail oraz imienia i nazwiska należy potwierdzić dane. Tym sposobem uzyskuje się dostęp do wszystkich przecenionych artykułów, które są ważne tylko do określonej „daty wygaśnięcia”.
Kody rabatowe Zalando Lounge można również otrzymać od różnych innych dostawców, na przykład na portalu Rabatio.com. Kod rabatowy wprowadza się na stronie internetowej podczas płatności.
Za świeżo złowione okazje płaci się za pomocą PayPal, przelewu, karty kredytowej lub za pobraniem.
Zalando Lounge oferuje również aplikację na telefony komórkowe i tablety