W przypadku przeprowadzki firmy należy zdecydować, które sprzęty mają zostać przewiezione w pierwszej kolejności, wówczas z firmą transportową można ustalić kolejność, odpowiednio oznaczyć pudełka.

Wyposażenie, które jest niezbędne do prowadzenia firmy, zostanie umieszczone z tyłu pojazdu, aby można było w pierwszej kolejności wnieść je do nowego biura i postawić, aby pracownicy mogli rozpocząć normalną obsługę klienta.

Przeprowadzka firmy do nowej siedziby

Szybkie i bezpieczne przeprowadzki firm oraz instytucji

Warto oczywiście odpowiednio zaplanować przestrzeń w nowym biurze, sprawdzić które meble zostaną wykorzystane, niektóre z nich mogą zostać zutylizowane. W przypadku ciężkich mebli firma przewozowa będzie wykorzystywała specjalistyczny sprzęt, różnego rodzaju wózki i podnośniki, które pozwolą na przewiezienie szaf metalowych czy też sejfu. Oczywiście niektóre meble nie nadają się do rozkręcania, dlatego należy przewozić je w całości, często będą to duże biurka, szafki, dlatego przewoźnik powinien posiadać odpowiednie pojazdy, które mogą przewieźć duże gabaryty.

Odpowiednie spakowanie wyposażenia pozwoli prawidłowo je zabezpieczyć, w biurach często znajduje się dużo sprzętu komputerowego, drukarki i skanery. Dlatego należy wiedzieć, w jaki sposób je przewozić, niektóre elementy do drukarki, możemy wyjąć, zabezpieczyć odpowiednio części ruchome. Dzięki temu nie uszkodzimy wrażliwego sprzętu elektronicznego, podobnie powinniśmy zwrócić uwagę na ekrany monitorów, czy też laptopy. Firma przewozowa może zająć się jedynie transportem, wniesieniem pudeł oraz mebli do nowego biura, jak również usługą kompleksową, która będzie polegała na ustawieniu wyposażenia na miejscu, podłączeniu komputerów, ustawienia dokumentów na półkach. W zależności od usługi, którą wybierzemy, będzie wiązała się ona z różnymi kosztami, niekiedy lepszym pomysłem może być pozostawienie ułożenia wszystkiego pracownikom, aby zachowali porządek, wiedzieli gdzie znajdują się poszczególne dokumenty.

Informacje na temat usług, jakie oferują firmy przewozowe, znajdziemy na stronie https://adexim.com.pl/przeprowadzki-firm-i-instytucji, firmy oferują kompleksowe przeprowadzki firm ale także instytucji, posiadają odpowiedni sprzęt, zaplecze logistyczne, które pozwoli szybko i bezpiecznie przewieźć biuro na do nowej lokalizacji. Firmy transportowe posiadają oczywiście ubezpieczenie, przewoźnik ma obowiązek wykupienia odpowiedniego OC dla transportu.