Usługa regeneracji turbosprężarek cieszy się bardzo dużą popularnością na współczesnym rynku motoryzacyjnym.

W Polsce działają profesjonalne przedsiębiorstwa, które posiadają wieloletnie doświadczenie, dużą wiedzę, umiejętności oraz nowoczesny sprzęt. Dzięki takim atutom są one w stanie wykonać usługę regeneracji turbosprężarki, która uległa standardowemu zużyciu czy też bardziej poważnemu uszkodzeniu. Turbiny są bowiem wrażliwe na olej niskiej jakości i inne zaniedbania. Proces regeneracji pozwala na przywrócenie ich do stanu używalności. Po zakończeniu takiej usługi turbina będzie działać jak nowa pod względem skuteczności i niezawodności.

Etapy regeneracji turbosprężarki

Prace wykonywane w ramach regeneracji turbiny

Proces regeneracji turbosprężarki jest podzielony na kilka etapów. Pierwszym z nich jest rozłożenie całej turbosprężarki na części. Wszystkie elementy są dokładnie myte czy też czyszczone w specjalnych myjkach ultradźwiękowych. Po drobiazgowym czyszczeniu elementy takie mogą zostać bez problemu sprawdzone pod kątem uszkodzenia i zużycia. Wszystkie wadliwe komponenty są wymieniane na nowe. Dzięki temu urządzenie odzyska swoją sprawność i niezawodność.

Końcowym etapem procesu regeneracji jest złożenie nowych i sprawnych elementów w całość. Oczywiście turbosprężarka jest wcześniej wyważana oraz przechodzi testy szczelności i wydajności. Dzięki temu firma oferująca regenerację ma pewność, że do klienta trafia sprzęt, który będzie działać jak nowy. Rozwiązanie to jest świetną i o wiele tańszą alternatywą dla bardzo drogiej wymiany turbosprężarki na nową. Pomimo znacznie niższej ceny, jakość takiej naprawy jest wysoka i sprzęt działa zupełnie jak nowy.

Profesjonalna regeneracja turbo to usługa oferowana przez wiele dobrych serwisów. Okazuje się, że spore ich grono oferuje obsługę wysyłkową. Wystarczy przesłać im wadliwą turbinę, która zostanie odesłana pod wskazany adres po jej zregenerowaniu. Oznacza to, że usługa taka jest dostępna dla klientów z całej Polski.